Home Kultura Počinje Svjetsko nogometno prvenstvo, ovo je rasporeda svih utakmica po skupinama

Počinje Svjetsko nogometno prvenstvo, ovo je rasporeda svih utakmica po skupinama

25
0
SHARE

Utakmicom Katara i Ekvadora u nedjelju u 17 sati po hrvatskom vremenu počinje ovogodišnje Svjetsko nogometno prvenstvo koje traje do 18. prosinca. Svakog dana skupne faze, osim prva dva, igrat će se po četiri utakmice u terminima od 11 do 20 sati po hrvatskom vremenu.

U nedjelju, prvog dana turnira, igra se samo spomenuta jedna utakmica, u ponedjeljak tri i onda ulazimo u spomenuti ritam od po četiri utakmice svakog dana.

Ovo je raspored svih utakmica:

Skupina A

1. kolo, 20. studenog:

17:00 Katar – Ekvador (Al Khor)

1. kolo, 21. studenog:

17:00 Senegal – Nizozemska

2. kolo, 25. studenog:

14:00 Katar – Senegal (Doha)

17:00 Nizozemska – Ekvador (Al Rayyan)

3. kolo, 29. studenog:

16:00 Ekvador – Senegal (Al Rayyan)

16:00 Nizozemska – Katar (Al Khor)

Skupina B

1. kolo, 21. studenog:

14:00 Engleska – Iran (Al Rayyan)

20:00 SAD – Wales (Al Rayyan)

2. kolo, 25. studenog:

11:00 Wales – Iran (Al Rayyan)

20:00 Engleska – SAD (Al Khor)

3. kolo, 29. studenog:

20:00 Wales – Engleska (Al Rayyan)

20:00 Iran – SAD (Doha)

Skupina C

1. kolo, 22. studenog:

11:00 Argentina – Saudijska Arabija (Lusail)

17:00 Meksiko – Poljska (Doha)

2. kolo, 26. studenog:

14:00 Poljska – Saudijska Arabija (Al Rayyan)

20:00 Argentina – Meksiko (Lusail)

3. kolo, 30. studenog:

20:00 Poljska – Argentina (Doha)

20:00 Saudijska Arabija – Meksiko (Lusail)

Skupina D

1. kolo, 22. studenog:

14:00 Danska – Tunis (Al Rayyan)

20:00 Francuska – Australija (Al Wakrah)

2. kolo, 26. studenog:

11:00 Tunis – Australija (Al Wakrah)

17:00 Francuska – Danska (Doha)

3. kolo, 30. studenog:

16:00 Australija – Danska (Al Wakrah)

16:00 Tunis – Francuska (Al Rayyan)

Skupina E

1. kolo, 23. studenog:

14:00 Njemačka – Japan (Al Rayyan)

17:00 Španjolska – Kostarika (Doha)

2. kolo, 27. studenog:

11:00 Japan – Kostarika (Al Rayyan)

20:00 Španjolska – Njemačka (Al Khor)

3. kolo, 1. prosinca:

20:00 Japan – Španjolska (Al Rayyan)

20:00 Kostarika – Njemačka (Al Khor)

Skupina F

1. kolo, 23. studenog:

11:00 MAROKO – HRVATSKA (Al Khor)

20:00 Belgija – Kanada (Al Rayyan)

2. kolo, 27. studenog:

14:00 Belgija – Maroko (Doha)

17:00 HRVATSKA – KANADA (Al Rayyan)

3. kolo, 1. prosinca:

16:00 HRVATSKA – BELGIJA (Al Rayyan)

16:00 Kanada – Maroko (Doha)

Skupina G

1. kolo, 24. studenog:

11:00 Švicarska – Kamerun (Al Wakrah)

20:00 Brazil – Srbija (Lusail)

2. kolo, 28. studenog:

11:00 Kamerun – Srbija (Al Wakrah)

17:00 Brazil – Švicarska (Doha)

3. kolo, 2. prosinca:

20:00 Srbija – Švicarska (Doha)

20:00 Kamerun – Brazil (Lusail)

Skupina H

1. kolo, 24. studenog:

14:00 Urugvaj – Južna Koreja (Al Rayyan)

17:00 Portugal – Gana (Doha)

2. kolo, 28. studenog:

14:00 Južna Koreja – Gana (Al Rayyan)

20:00 Portugal – Urugvaj (Lusail)

3. kolo, 2. prosinca:

16:00 Gana – Urugvaj (Al Wakrah)

16:00 Južna Koreja – Portugal (Al Rayyan)

/Hina/HMS/